КОМИ
РУС
Движение «Коми войтыр»
«Коми войтыр» ӧтмунӧм
Представительства
Представительствояс
Веськӧдлысьяс

Руководство:

Габов Алексей Иванович – и.о. председателя

Конюхов Алексей Кимович – заместитель председателя

Терентьев Олег Михайлович – заместитель председателя

Хатанзейский Григорий Федорович – секретарь

 

Члены Исполнительного комитета МОД «Коми войтыр»:

Президиум

Габов Алексей Иванович (г.Сыктывкар, Эжвинский р.)

Габов Афанасий Васильевич (Корткеросский р.)

Кирушева Любовь Васильевна (Корткеросский р.)

Конюхов Алексей Кимович (г.Сыктывкар)

Остапова Зоя Васильевна (г.Сыктывкар)

Попова Галина Михайловна (Прилузский р.)

Рассыхаев Алексей Николаевич (г.Сыктывкар)

Сажина Яна Степановна (г.Сыктывкар)

Терентьев Олег Михайлович (Ижемский район)

Хатанзейский Григорий Федорович (г.Сыктывкар)

 

Представители городов и районов Республики Коми

Ануфриев Юрий Николаевич (г.Воркута)

Ануфриева Галина Николаевна (г.Печора)

Артеев Владимир Васильевич (г.Сосногорск)

Ванеева Алина Робертовна (Удорский р.)

Василькив Валентина Николаевна (г.Ухта)

Комышева Галина Михайловна (Койгородский р.)

Красильникова Нина Федоровна (Усть-Цилемский р.)

Кузьбожева Мария Вячеславовна (г.Сыктывкар)

Михеева Надежда Витальевна (Княжпогостский р.)

Мокрушина Елена Владимировна (Усть-Вымский р.)

Муравьев Владимир Николаевич (Сыктывдинский р.)

Политова Любовь Михайловна (г.Вуктыл)

Растворова Елена Алексеевна (Троицко-Печорский р.)

Савельева Вероника Пантелеймоновна (Усть-Куломский р.)

Терентьева Галина Александровна (г.Инта)

Чупрова Людмила Михайловна (г.Усинск)

Шеремет Лариса Ивановна (Сысольский р.)

Веськӧдлысьяс:

Габов Алексей Иванович – веськӧдлысьлысь удж вӧчысь

Конюхов Алексей Кимович – веськӧдлысьӧс вежысь

Терентьев Олег Михайлович – веськӧдлысьӧс вежысь

Хатанзейский Григорий Федорович – секретар

 

«Коми войтыр» ӧтмунӧмлӧн Исполкомӧ пырысьяс:

Президиум

Габов Алексей Иванович (Сыктывкар, Эжва р.)

Габов Афанасий Васильевич (Кӧрткерӧс р.)

Кирушева Любовь Васильевна (Кӧрткерӧс р.)

Конюхов Алексей Кимович (Сыктывкар)

Остапова Зоя Васильевна (Сыктывкар)

Попова Галина Михайловна (Луздор р.)

Рассыхаев Алексей Николаевич (Сыктывкар)

Сажина Яна Степановна (Сыктывкар)

Терентьев Олег Михайлович (Изьва р.)

Хатанзейский Григорий Фёдорович (Сыктывкар)

 

Коми Республикаса кар-район петкӧдлысьяс

Ануфриев Юрий Николаевич (Воркута)

Ануфриева Галина Николаевна (Печора)

Артеев Владимир Васильевич (Сосногорск)

Ванеева Алина Робертовна (Удора р.)

Василькив Валентина Николаевна (Ухта)

Комышева Галина Михайловна (Койгорт р.)

Красильникова Нина Федоровна (Чилимдін р.)

Кузьбожева Мария Вячеславовна (Сыктывкар)

Михеева Надежда Витальевна (Княжпогост р.)

Мокрушина Елена Владимировна (Емдін р.)

Муравьев Владимир Николаевич (Сыктывдін р.)

Политова Любовь Михайловна (Вуктыл)

Растворова Елена Алексеевна (Мылдін р.)

Савельева Вероника Пантелеймоновна (Кулӧмдін р.)

Терентьева Галина Александровна (Инта)

Чупрова Людмила Михайловна (Усинск)

Шеремет Лариса Ивановна (Сыктыв р.)